Przedstawiciel handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dystrybutor znanych polskich i międzynarodowych marek prowadzący sprzedaż w kanale tradycyjnym branży FMCG - chemia gospodarcza, higiena, kosmetyki prowadzi nabór na stanowisko:

    Zadania:

    • Realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych,
    • Bezpośrednia obsługa klientów na powierzonym terenie,
    • Zapewnienie wymaganej dystrybucji określonych produktów,
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z odbiorcami,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Oczekiwania:

    • Umiejętności handlowe,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
    • Komunikatywność, dynamizm w działaniu oraz nastawienie na realizację celów,
    • Samodzielność, systematyczność i uczciwość,
    • Znajomość obsługi komputera,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Współpraca na podstawie umowy o pracę lub działalności gospodarczej,
    • Miejsce zamieszkania Gorzów lub okolice będzie dodatkowym atutem.

    Zapewniamy:

    • Atrakcyjne warunki współpracy: stała miesięczna plus system premiowy,
    • Samochód służbowy,
    • Tablet,
    • Telefon komórkowy,
    • Odpowiedzialną i samodzielną pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kompetencji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.