Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Profi Partner to hurtownia narzędzi istniejąca na polskim rynku od 2010 roku, zatrudniająca tylko doświadczonych specjalistów. W swojej ofercie posiadamy produkty o najwyższej jakości, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie z producentami, którzy są światowymi liderami w swojej dziedzinie. Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek narzędzi nowoczesnych, a zarazem ekonomicznych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

OBOWIĄZKI na tym stanowisku:

  • realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • współtworzenie i wdrażanie strategi sprzedaży oraz polityki promocyjnej firmy,
  • profesjonalna obsługa aktualnych klientów hurtowych i detalicznych,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • analiza rynku i sprzedaży,
  • monitoring działań konkurencji,
  • codzienne raportowanie pracy w CRM,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy,
  • teren do obsługi: dwa sąsiednie województwa.

JESTEŚ PRZEDSTAWICIELEM, KTÓREGO POSZUKUJEMY JEŚLI:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY,
  • posiadasz min. średnie wykształcenie,
  • z łatwością zrobisz sobie zestawienia sprzedażowe w Excel,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • masz nieszablonowe pomysły,
  • łatwo nawiązujesz relacje,
  • jesteś odpowiedzialny, sumienny i uczciwy,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w branży narzędziowej.

W ZAMIAN ZA ZAANGAŻOWANIE I PRACĘ OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia,
  • cykl szkoleń produktowych,
  • wsparcie Dyrektora Handlowego,
  • wsparcie działu marketingu, w zakresie akcji promocyjnych, programów lojalnościowych,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon),
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość dołączenia do grupowej opieki medycznej.
CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profi Partner z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy