Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy liderem branży meblowej w produkcji komponentów płyt meblowych. Naszą specjalnością jest produkcja obrzeży meblowych, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanego technologicznie parku maszynowego w Europie. Skupiamy ludzi z wielu branż, których cechuje otwartość i zaangażowanie. Wspieramy pracowników w ich rozwoju, bo to stanowi o naszej sile.
Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: (woj. dolnośląskie, łódzkie, lubuskie)

Zadania

  • Budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z dystrybutorami, zakładami stolarskimi i fabrykami mebli.
  • Rozwijanie sieci sprzedaży na podległym regionie.
  • Dbanie o wizerunek spółki.
  • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Min. 2 letnie doświadczenie w branży meblowej.
  • Wykształcenie średnie/wyższe.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Doświadczenie w pracy z obsługą klienta.
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełny etat.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Samochód służbowy, komputer, telefon.
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet multisport.
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego.
  • Ubezpieczenie na życie i NNW.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proszę wysłać CV dodająć formułkę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracy dla potrzeb aktualnego lub przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Schilsner Industry Group Sp. z o.o.”

Ogłoszenie archiwalne