Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

"JARPO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

JARPO Sp. z o. o. od ponad 20 lat działa w branży posadzkarskiej jako dystrybutor wykładzin podłogowych. Długoletnie doświadczenie i bogata oferta nowoczesnych rozwiązań decydują o ugruntowanej pozycji Spółki na rynku. Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • sprzedaż i promocja produktów oferowanych przez firmę
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z istniejącą grupą klientów
  • reprezentowanie firmy na wyznaczonym obszarze
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca przy tworzeniu strategii sprzedaży i marketingu produktów

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • znajomość rynku posadzkarskiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w pracy, umiejętności organizacyjne i nastawienie na cel
  • umiejętność komunikacji i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • produkty do sprzedaży najwyższej jakości
  • niezbędne narzędzia pracy
  • komfortowe warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe
  • możliwość rozwoju kariery
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne