Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

PIOTR JĘDRZEJCZAK ROKUSO firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • osobisty i telefoniczny kontakt z klientem,

  • przyjmowanie zamówień od klientów,

  • przesyłanie zamówień drogą elektroniczną do Działu Handlowego,

  • składanie raportów tygodniowych z wizyt,

  • wykonywanie zadanych na każdy miesiąc planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • znajomość branży zoologicznej mile widziana

  • zamiłowanie do zwierząt mile widziane,

  • komunikatywność i umiejętność budowania długookresowych relacji z klientami,

  • kreatywność,

  • uczciwość,

  • wykształcenie min. średnie,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, chęć samorealizacji,

  • dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się Firmie;

  • pracę w miłym i zgranym zespole,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • samochód służbowy, telefon oraz tablet,

  • możliwość doszkalania swojej wiedzy poprzez udział w szkoleniach,

  • ubezpieczenie i pakiet Multisport na bardzo atrakcyjnych warunkach.