Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Delko Esta Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dystrybutor znanych polskich i międzynarodowych marek prowadzący sprzedaż w kanale tradycyjnym branży FMCG - chemia gospodarcza, higiena, kosmetyki prowadzi nabór na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych,
  • Bezpośrednia obsługa klientów na powierzonym terenie,
  • Zapewnienie wymaganej dystrybucji określonych produktów,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z odbiorcami,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • Umiejętności handlowe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • Komunikatywność, dynamizm w działaniu oraz nastawienie na realizację celów,
  • Samodzielność, systematyczność i uczciwość,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Współpraca na podstawie umowy o pracę lub działalności gospodarczej,
  • Miejsce zamieszkania Stargard, Choszczno, Barlinek lub okolice będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy: stała miesięczna plus system premiowy,
  • Samochód służbowy,
  • Smartfon,
  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kompetencji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne