Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Terravita Spółka z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa obecnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Dbałość o stałą dostępność towaru w punktach detalicznych

  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta

  • Realizacja planów sprzedaży i zadań handlowych

  • Merchandising

  • Organizacja i koordynacja działań marketingowo-promocyjnych

  • Bieżąca analiza efektywności współpracy z Klientami

  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w obsłudze Klientów w branży FMCG po stronie producenta min. 2 lata – WARUNEK KONIECZNY

  • Zaangażowanie i orientacja na wynik

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

  • Nieustępliwość i otwartość na zmianę

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Preferowane miejsce zamieszkania w mieście wymienionym w ogłoszeniu lub w bliskiej jego okolicy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o długoletniej tradycji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Wsparcie merytoryczne

  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

  • Samochód służbowy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Terravita Spółka z o.o.

TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Przewiń do profilu firmy