Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

EA EWA ADAMSKAO firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym obszarze działania,

  • współpraca z obecnymi kontrahentami,

  • utrzymywanie stałych kontaktów z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych,

  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych,

  • zarządzanie zamówieniami i nadzór nad ich prawidłową realizacją,

  • kontrola spływu należności,

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących produktu, konsumentów oraz działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie min. średnie,

  • masz min. 3-letnie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy,

  • znasz branżę wykończenia wnętrz (mile widziana),

  • jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych,

  • masz prawo jazdy kat. B,

  • jesteś dobrze zorganizowany, doskonała organizacja pracy,

  • łatwo nawiązujesz kontakty.

To oferujemy

  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci także na możliwość innych form współpracy

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń,

  • korzystne grupowe ubezpieczenie na życie,

  • paczki świąteczne dla dzieci i pracowników,

  • bony podarunkowe, prezenty urodzinowe,

  • spotkania integracyjne.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami