Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

JARMEX sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i ofertowanie systemów ogrodzeniowych i bram garażowych - wymagane doświadczenie w ich sprzedaży

  • obsługa Dystrybutorów bieżących i poszukiwanie nowych

  • praca w terenie z dniami biurowymi (siedziba firmy w Radomiu)

  • obszary podległe: ZACHODNIO-POMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, LUBUSKIE

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu Office oraz posiadanie czynnego prawo jazdy kat. B

  • znajomość programów sprzedażowych ERP np. SIMPLE będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność tworzenia i rozczytywania prostych rysunków technicznych

  • doświadczenie w branży ogrodzeń lub bram garażowych

To oferujemy

  • praca w młodym zespole

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • wdrożenie i pomoc przed samodzielnym pełnieniem obowiązków

  • auto służbowe + niezbędne narzędzia do pracy

Praca na terenie wybranych województw

Miejsce pracy: praca w terenie dniami biurowymi (siedziba firmy – Radom)