Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami z powierzonej bazy

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych wózków widłowych

  • Koordynowanie procesów realizacji zamówienia/dostawy sprzętu na wszystkich etapach

  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne

  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM

  • Doświadczenie przy tworzeniu ofert/kalkulacji dla klientów

  • Umiejętność prowadzenia wielomiesięcznych projektów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność

  • Dyspozycyjność

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i system prowizyjno – premiowy)

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie i cykl szkoleń

  • Narzędzia pracy: samochód (Toyota), laptop, telefon

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną

  • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń

  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Co warto wiedzieć o rekrutacji w obecnej sytuacji?

  • Rekrutujemy (do odwołania) głównie telefonicznie i za pomocą Teams. Jeśli konieczne będzie przeprowadzenie spotkania F2F (bezpośredniego), odbywa się ono z zachowaniem reżimu sanitarnego (w maseczkach, z zachowaniem dystansu społecznego) tak, aby było to bezpieczne.

  • W trakcie rozmowy telefonicznej lub na Teams spodziewaj się takich samych pytań, jak w przypadku spotkania F2F. Zadamy pytania o Twoją biografię zawodową, motywację, opowiemy o stanowisku i strukturze, odpowiemy na wszystkie pytania. Poznasz nas, a my Ciebie.

  • Zdajemy sobie sprawę, że prowadzicie te rozmowy w dużej części w domach, że w tle może pojawić się dziecko, które potrzebuje uwagi, kot lub pies, liczymy się z tym. Również jesteśmy rodzicami/mamy swoich pupili, którzy mogą domagać się i naszej uwagi.

  • Jesteśmy przygotowani na scenariusz, w którym obecna sytuacja może się wydłużać. Korzystamy ze zdalnych rozwiązań, przeprowadzamy zdalne szkolenia wdrożeniowe dla nowych Pracowników, organizujemy i umożliwiamy pracę z wielu lokalizacji w kraju.