Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Toruńskie Wódki Gatunkowe

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych ze stałymi klientami,

  • realizowanie celów sprzedażowych na podległym terenie,

  • realizowanie zadań jakościowych,

  • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy,

  • monitoring należności.

Nasze wymagania

  • kreowanie, wdrażanie i realizowanie innowacyjnego projektu który polega na budowaniu lokalnych marek w rynku alkoholi mocnych,

  • entuzjastyczne nastawienie do wyzwań w pracy z klientem,

  • komunikatywność oraz umiejętność budowani i utrzymywania długotrwałych partnerskich relacji z klientami,

  • umiejętność prezentacji produktu oraz znajdowania jego cech które dają przewagę nad konkurencją,

  • otwartość na nowe wyzwania,

  • determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,

  • silna motywacja i zaangażowanie w budowie pozycji firmy w rynku alkoholowym,

  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej,

  • nieszablonowe myślenie,

  • znajomość programów z pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dużym potencjale rozwoju,

  • udział w szybko rozwijającym się projekcie z dziedziny tworzenia lokalnych marek alkoholi mocnych,

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),

  • profesjonalne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy,

  • dodatkowe benefity: rodzinny pakiet medyczny,

  • karta Multi – Sport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Producent z branży alkoholowej o zasięgu ogólnopolskim.

Przewiń do profilu firmy