Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

De Care

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych

  • kompleksowa obsługa przypisanych punktów sprzedaży zgodnie z wytycznymi Firmy

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów: półka + budowa ekspozycji na sklepach

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami

  • budowa pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

  • współpraca z agencjami merchandisingowymi

  • teren działania: zachodniopomorskie i lubuskie - przede wszystkim Szczecin

Nasze wymagania

  • kreatywność, duże zaangażowanie i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

  • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi

  • umiejętność pracy w grupie

  • dyspozycyjność

  • znajomość podstawowych programów komputerowych Word, Excel

  • komputer osobisty plus dostęp do Internetu

  • prawo jazdy kategorii B – codzienna jazda samochodem

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego nie jest warunkiem koniecznym

Mile widziane

  • doświadczenie w merchandisingu (budowa dużych ekspozycji na sklepach, praca pod presją czasu, kreatywność)

To oferujemy

Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń na bazie umowy o pracę. Zapewniamy pracę w dobrej atmosferze, w firmie o nieszablonowym podejściu do biznesu, dającej możliwość uczestnictwa w niestandardowych projektach na poziomie międzynarodowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

De Care

De Care powstała z pasji do podróży i do odkrywania nowych smaków. Jesteśmy dynamiczną firmą chcącą dzielić się naszą pasją z innymi, bo wierzymy, że ciekawe jedzenie to ciekawe życie. Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji i budować siłę naszych marek oraz wspierać sprzedaż produktów z kategorii kuchni etnicznych zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy