Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

KAJA Alfred Olszewski

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Realizowanie strategii handlowej i marketingowej na powierzonym terenie

Dbanie o dobre relacje z dotychczasowymi klientami firmy

Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy

Realizacja planów sprzedażowych i zadaniowych

Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

Nasze wymagania

Wymagania:

Dyspozycyjność

Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

Dynamizm i energia w działaniu

Samodzielność

Umiejętność budowania relacji z klientami

Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdami

Znajomość rynku mile widziana

To oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Samochód służbowy, telefon komórkowy

Cykliczne szkolenia handlowe i produktowe

Elastyczny czas pracy

O nas

"KAJA" Alfred Olszewski jest firmą produkcyjno - handlową zajmującą się produkcją i dystrybucją oświetlenia dekoracyjnego od 1990 roku. Prężnie działamy na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych. W swojej ofercie mamy ponad 2000 wzorów żyrandoli, lamp, kinkietów, spotów i innych opraw oświetleniowych. Wspólnie tworzymy przyjazny zespół nastawiony na realizację nadrzędnego celu jakim jest najlepsze oświetlenie.