Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Roche Diagnostics

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i promocja produktów firmy w celu realizacji planu sprzedażowego

  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokojakościowej relacji z Klientami w celu optymalizacji działań promocyjno - sprzedażowych i budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Raportowanie aktywności,

  • Przygotowywanie wycen i ofert

  • Organizowanie spotkań i konferencji dla środowiska medycznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (analityka medyczna, biologia, biotechnologia lub pokrewne),

  • Znajomość zagadnień związanych z rynkiem diagnostycznym w Polsce,

  • Min 3 letnie doświadczenie zdobyte w branży diagnostycznej,

  • Umiejętności ustalania priorytetów w pracy,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1 wg skali Rady Europy),

  • Prawo jazdy kat B,

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Znajomość ustawy o Zamówieniach Publicznych mile widziana,

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. produktu lub doświadczenie zawodowe w firmie diagnostycznej lub farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Praca w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku,

  • Stały rozwój zawodowy,

  • Współtworzenie sukcesu dużej, międzynarodowej firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Naszym priorytetem jest troska o zdrowie i jakość życia pacjentów na całym świecie, dlatego opracowujemy i wprowadzamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w trzech kluczowych obszarach diagnostyczno-terapeutycznych obejmujących: zapobieganie chorobom, ich diagnozowanie i leczenie.

Przewiń do profilu firmy