Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie polityki handlowej w podległym sobie Regionie
  • realizowanie planów sprzedażowych w swoim Regionie
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie długotrwałych dobrych relacji z Klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • analizowanie i raportowanie dotyczące lokalnego rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku terenowego przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży)
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
  • umiejętność negocjacji, znajomość i stosowanie skutecznych techniki sprzedaży
  • zorientowanie na sukces i na realizację powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, dobra organizacja, zaangażowanie, wysoka kultura osobista
  • wykorzystywanie rozwiązań informatycznych do raportowania
  • dobra umiejętność obsługi komputera - MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzyste zasady dodatkowego wynagradzania premiującego osiągnięte wyniki
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez program szkoleń
  • wsparcie marketingowe
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. jest ogólnopolskim dystrybutorem pełnej gamy elektronarzędzi oraz osprzętu, narzędzi ręcznych i warsztatowych, budowlanych, ogrodniczych i spawalniczych. Zaopatrujemy sklepy narzędziowe i rynek B2B.

PGN Sp. z o.o. to nowocześnie zarządzana firma rodzinna, nastawiona na wieloletni stabilny rozwój.

Przedstawiciel Handlowy, lubuskie