Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

SILENCIUM

5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży na podległym obszarze (ZACHODNIOPOMORSKIE, LUBUSKIE, DOLNOŚLĄSKIE część WIELKOPOLSKIE)

  • przyjmowanie zamówień

  • efektywne zarządzanie podległym terenem, obsługa klientów i rozwój sprzedaży

  • współpraca z klientami firmy,

  • pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów firmy

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem

  • systematyczne raportowanie wyników pracy

  • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych

  • monitoring należności obsługiwanych klientów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy min 2 lata

  • mile widziane doświadczenie w branży mody lub biżuterii

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność negocjacji

  • umiejętność obsługi komputera

  • samodzielność, dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • gotowość do wyjazdów kilkudniowych z noclegiem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • możliwość osiągnięcia wysokich zarobków (stała pensja + premie, prowizje)

  • szkolenia produktowe i handlowe

  • niezbędne narzędzia do pracy, telefon komórkowy, tablet, samochód służbowy,

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Prosimy o przesłanie CV + ZDJĘCIE

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży mody (biżuteria modowa) działająca na rynku od ponad 15 lat i mająca swoją ugruntowaną pozycję

poszukuje pracownika na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY