Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

KRAUSE Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wizyty handlowe i obsługa klientów na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego
  • rozwój rynku sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych
  • doradztwo techniczne, organizowanie szkoleń produktowych
  • realizacja planów sprzedaży
  • monitorowanie działań konkurencji
  • współpraca z biurem obsługi oraz działami w centrali Firmy
  • raportowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży (atutem będzie doświadczenie w branżach zaopatrzenie przemysłu, sprzedaży pod nowe inwestycje).
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do regularnych, częstych podróży służbowych w w/w regionach
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, skuteczność w działaniu
  • umiejętność obsługi MS Office
  • znajomość technik negocjacji i sprzedaży
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • preferowane miejsce zamieszkania – obszar województwa wielkopolskiego, lubuskiego lub zachodniopomorskiego

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód osobowy, laptop, telefon)
  • stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • premie za polecenie pracownika
  • premia roczna

Jesteśmy renomowanym producentem drabin, pomostów i rusztowań jezdnych do różnorodnych zastosowań. Możemy poszczycić się ponad 120-letnią tradycją w produkcji unikalnych rozwiązań ułatwiających pracę na wysokości użytkownikom indywidualnym, jak również profesjonalistom wielu branż. W tym czasie nasza firma rozwijała się niezwykle dynamicznie, tworząc obecnie grupę przedsiębiorstw działających na rynku międzynarodowym.

Przedstawiciel handlowy, lubuskie