Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

United Beverages S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zrealizowanie planu sprzedaży,
  • Zbudowanie grupy lojalnych klientów,
  • Przyczynienie się do rozwoju oddziału oraz całej firmy,
  • Budowanie dystrybucji produktów własnych i importowanych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Znajomość branży FMCG – doświadczenie w branży alkoholowej będzie dodatkowym atutem,
  • Systematyczność i konsekwencja,
  • Otwartość i komunikatywność,
  • Wykształcenie minimum średnie oraz gotowość do nauki,
  • Ważne prawo jazdy kat. "B".

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dobre zarobki za efektywną pracę,
  • Kartę MultiSport lub Fit Profit,
  • Dofinansowanie z ZFŚS,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy oraz urządzenie mobilne (palmtop).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

United Beverages S.A.

Firma United Beverages S.A jest jednym z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce i współpracuje z największymi producentami w kraju i na świecie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat będąc również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Przedstawiciel handlowy, lubuskie