Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

SiDLY Sp. z o. o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z jednostkami samorządowymi, fundacjami, jednostkami świadczącymi usługi opiekuńcze oraz innymi klientami biznesowymi,
  • dbanie o opiekę sektora senioralnego oraz budowanie jednego z najszybciej rosnących obszarów na świecie – IoT – teleopieka,
  • prezentowanie rozwiązań u klienta, negocjacje warunków współpracy oraz samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży
  • opieka posprzedażowa nad portfelem klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • raportowanie zrealizowanych działań, bieżąca praca w CRM.

Nasze wymagania

  • wytrwałość, zaangażowanie i zorientowanie na cele,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność skutecznego realizowania powierzonych zadań,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • chęć zdobywania rozległej wiedzy w obszarze wykonywanej pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia za sprzedaż + premia za wyniki spółki,
  • narzędzia do komfortowego wykonywania pracy: telefon, laptop, tablet, samochód służbowy
  • pakiet teleopieki dla rodziny,
  • pakiet szkoleń dot. modelu sprzedaży i rynku,
  • możliwość pracy w trybie homeoffice łączonym z wyjazdami do klientów,
  • pracę w innowacyjnym projekcie, z doświadczonymi specjalistami pełnymi pasji i charyzmy,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia własnych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku teleopieki.

SiDLY jest polską firmą telemedyczną, wielokrotnie nagradzaną na arenie międzynarodowej. Zespół ambitnych osób stworzył pierwszą w Europie opaskę telemedyczną umożliwiającą zdalną opiekę nad seniorami / pacjentami uhonorowaną nagrodą Grand Prix Medical oraz Najbardziej Innowacyjnego Produktu Telemedycznego. SiDLY budując zespół międzynarodowych ekspertów w prężnie rozwijającej się dziedzinie telemedycznej stawia na ludzi ambitnych, konsekwentnych w działaniu i zaangażowanych.

W związku z dynamicznym rozwojem firma SiDLY poszukuje Kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Przedstawiciel Handlowy, lubuskie