Przedstawiciel Handlowy

Elis Textile Service Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez codzienną pracę w terenie,

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu oferty produktowo-usługowej (maty podłogowe, mopy, profesjonalna: chemia ściereczki, ręczniki kuchenne, lampy owadobójcze, urządzenia do dezynfekcji i pomiaru temperatury),

  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby klientów,

  • Budowanie świadomości klientów w aspekcie produktów i rozwiązań,

  • Podpisywanie umów handlowych w szybkim obiegu dokumentów,

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Planowanie i raportowanie podjętych działań handlowych.

Podział czasu pracy
80%

Praca w terenie (aktywne pozyskiwanie klientów)

20%

Praca biurowa (przygotowanie ofert i raportów)

Nasze wymagania

  • Pozytywna energia i entuzjazm!

  • Znajomość MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (B2B, D2D), a jeśli go nie masz, to pomożemy Ci je zdobyć,

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - działamy w Polsce od ponad 25 lat,

  • Cykl szkoleń wdrożeniowych,

  • Karta paliwowa, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),

  • Prywatną opiekę medyczną za "1 zł", kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta, paczki dla dzieci),

  • Rozwój umiejętności dzięki programowi szkoleń sprzedażowych,

  • Możliwość wyjazdu na zagraniczne wycieczki za udział i wyniki w konkursach sprzedażowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Przewiń do profilu firmy