Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

LINEAR

6 50010 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z klientami istniejącymi - hurtownie, sklepy, inwestorzy bezpośredni z branży RTV, elektrycznej, oświetleniowej oraz budowlanej - LUBUSKIE,

  • Planowanie i realizacja spotkań bezpośrednich z klientami,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Monitorowanie i analizowanie sytuacji rynkowej,

  • Bieżące raportowanie wyników pracy,

  • Podstawowe doradztwo techniczne dla klientów,

  • Podstawowa obsługa reklamacji od klientów,

  • Monitorowanie należności,

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, handlowca lub doradcy technicznego,

  • Samodzielność i operatywność,

  • Zaangażowanie oraz komunikatywność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • mile widziana, ale nie wymagana podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych,

To oferujemy

  • Pracę w istniejącej od ponad 30 lat, ciągle rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Motywacyjny system wynagradzania: podstawa + premia uzależniona od wyników,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód segment C, tablet, telefon),

  • Szkolenia produktowe i handlowe,

  • Wsparcie techniczne,

O nas

Od 1991 roku firma PPUH LINEAR zaopatruje hurtownie, sklepy oraz instalatorów z branży RTV, elektrycznej, oświetleniowej oraz budowlanej.

Bezpośredni import od zagranicznych producentów pozwala nam dostarczać wysokiej jakości produkty po atrakcyjnych cenach.