Przedstawiciel handlowy (m/k) (branża elektrotechniczna)

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 26.03.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 25.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego klienta z branży elektrotechnicznej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    PHE/GDA/0319
    Obowiązki:
    • aktywna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych,
    • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
    • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
    • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.
    Wymagania:
    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży elektrotechnicznej,
    • znajomość rynku elektrotechnicznego i/lub budownictwa mieszkaniowego / inwestycyjnego / przemysłowego,
    • wykształcenie minimum średnie - mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne),
    • umiejętność budowanie pozytywnych relacji z klientem,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
    • skuteczność w realizacji celów sprzedaży,
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
    • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
    • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
    • możliwości rozwoju, awansu oraz szkolenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis