Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy (m/k)

TrenkwalderO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • opieka i podtrzymywanie poprawnych kontaktów z klientami firmy,
  • regularne wizyty w punktach handlowych na wyznaczonym rejonie,
  • zapewnienie dostępności produktów w obsługiwanych punktach handlowych,
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów w punktach handlowych,
  • aktywna sprzedaż asortymentu firmy,
  • rzetelne, bieżące raportowanie w systemie wspierającym sprzedaż.

Nasze wymagania

  • motywacja do pracy w terenie,
  • doświadczenie handlowe terenowe w branży FMCG,
  • znajomość terenu i punktów handlowych na terenie Poznania i okolic,
  • komunikatywność i współpraca w grupie,
  • zdolność utrzymania trwałych relacji,
  • kreatywność w działaniu, samodyscyplina i właściwa organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • wynagrodzenie wsparte systemem premiowym,
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy, auto służbowe,
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • po okresie próbnym dodatkowe benefity,
  • pracę w stałych godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku,
  • szkolenie stanowiskowe.
  • Miejsce pracy: Poznań i okolice

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualne oferty pracodawcy
PH/POZ/1122

Przedstawiciel handlowy (m/k), Poznań