Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

PREBENA - POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Malbork

    Malbork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert i nadzór nad realizacją zamówień

  • realizacja celów sprzedażowych

  • sporządzanie zestawień, analiz i raportów sprzedażowych oraz prognoz dotyczących rynku

  • udział w tworzeniu strategii rozwoju produktów i usług

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • zwiększanie efektywności przydzielonej bazy kontrahentów poprzez zarządzanie ofertą biznesową

  • stałe monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z kluczowymi klientami

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia w dziedzinie sprzedaży

  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży

  • zorientowanie na cele i wyniki, w tym pro aktywność i elastyczność w ustalaniu priorytetów.

  • bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w zespole, komunikatywność, cierpliwość, dyplomacja i dyskrecja).

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne (wielozadaniowość, zarządzanie czasem) i interpersonalne (praca w

  • zespole, komunikatywność, cierpliwość, dyplomacja, dyskrecja).

  • umiejętność zapewnienia doskonałej obsługi klienta: profesjonalne podejście, wysoki poziom zaangażowania i dbałości o klienta.

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

O nas

Przedsiębiorstwo PREBENA od ponad 50 lat prosperuje na świecie jako producent zszywek, gwoździ, sztyftów oraz narzędzi pneumatycznych, ręcznych i kompresorów. Produkty ze logiem PREBENA znajdą Państwo w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.

PREBENA-Polska jest generalnym przedstawicielem firmy PREBENA na obszarze Europy Środkowo-wschodniej. W naszej siedzibie w Poznaniu zajmujemy się produkcją zszywek, sztyftów i gwoździ, a także prowadzimy dystrybucję i serwis narzędzi pneumatycznych marki PREBENA.

Poszukujemy kandydatów do rozwoju obecnych struktur sprzedaży, a także rozwoju nowej marki własnej.

Do kandydatów kierujemy ciekawą ofertę, dającą duże możliwości swobodnego działania w zakresie handlu wyrobami marki Prebena.