Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

Klimas Sp. z o.o.

  • Malbork

    Malbork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów w procesie sprzedaży,

  • realizowanie indywidualnego planu sprzedaży w oparciu o standardy Firmy,

  • przygotowywanie ofert dla Klientów,

  • monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży,

  • bieżące raportowanie podejmowanych działań w systemie CRM,

  • poszukiwanie nowych Klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klienta oraz sprzedaży,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnej komunikacji,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnej (np. konstrukcje, systemy ociepleń, HVAC/wentylacje, klimatyzacje, ogrzewanie, stolarka otworowa (okna, drzwi, bramy), meblarska, budowa maszyn i urządzeń, automotive),

  • nastawienia na osiąganie celów,

  • samodzielności i determinacji w działaniu,

  • czynne Prawa jazdy kat. B,

  • wykształcenia min. średniego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • darmowa nauka języków obcych