Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Malbork, Nowy Dwór Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Twoje podstawowe obowiązki:

    • Tworzenie popytu na rynku poprzez pracę z gospodarstwami rolnymi
    • Zarządzanie CRM - aktualizacja bazy danych, informacji o gospodarstwach z regionu, wizyty
    • Prognozowanie i raportowanie - budżetowanie sprzedaży w regionie
    • Zapewnianie informacji z regionu na temat ryzyka i możliwości sprzedaży
    • Reprezentowanie BASF w regionie (szkolenia, wydarzenia dla klientów, zarządzanie reklamacjami)
    • Monitorowanie rynku oraz zbieranie danych istotnych dla agro biznesu
    • Realizowanie dodatkowych zadań i projektów mających wpływ na dalszy rozwój sprzedaży w regionie i poza nim
    • Prowadzenie pogłębionej analizy kluczowych klientów oraz rynku wraz z poszerzaniem wiedzy eksperckiej dot. oferowanych produktów

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie (preferowane rolnictwo)
    • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat B

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • Szeroki pakiet dodatków socjalnych
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie