Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

BUSINESSSYMPHONY sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Businessymphony  Sp. z o.o. – kreator nowych rozwiązań biznesowych w ramach tworzenia warunków do podniesienia innowacyjności dla przedsiębiorstw - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów z obszarów  biznesowych,  jednostek samorządowych, branży IT i automotive
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji , umów, spotkań z klientami
  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów i działań konkurencji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenia co najmniej średniego
  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  • Obsługa komputera i aplikacji biurowych, prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie – wyłącznie prowizyjne
  • Szkolenia produktowe
  • Intersującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne