Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

Premium Rosa Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Premium Rosa Sp. z o.o., producent naturalnych soków, syropów i konfitur
poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Stała opieka nad pozyskanymi klientami
  • Prezentacja oferty firmy i zbieranie zamówień
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • Realizowanie planu sprzedaży

Wymagania:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie handlowe w branży FMCG (warunek konieczny)
  • Znajomość branży spożywczej i sieci detalicznej na obsługiwanym terenie
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi urządzeń mobilnych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy na w/w stanowisku
  • Stabilną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń w firmie handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne