Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Focus POS Services S.C.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Focus POS Services jest ogólnopolską firmą świadczącą usługi outsourcingowe dla wiodących firm branży FMCG.

Poszukujemy dla naszego Klienta – lidera branży spożywczej, do obsługi tradycyjnych punktów sprzedaży osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punktach sprzedaży detalicznej i hurtowej.
  • Zapewnienie oraz kontrola obecności produktów w punkcie sprzedaży (co do: ilości, daty przydatności do spożycia, sposobu ułożenia na półce) oraz dbałość o prawidłową rotację produktów.
  • Stały kontakt z obsługiwanymi Klientami - sklepami detalicznymi i podhurtami celem rozwijania sprzedaży kategorii produktów.
  • Zbieranie i przekazywanie zamówień.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność,
  • rzetelność,
  • obowiązkowość,
  • inicjatywa.

Oferujemy:

  • pracę dla firmy będącej liderem rynku,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia za wyniki,
  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy (samochód, palmtop, telefon).
  • możliwość korzystania z własnego samochodu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy