Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

OMPV sp. z o.o.O firmie

3 0007 000 brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych. Dynamicznie rozwijamy struktury firmy dlatego aktualnie poszukujemy STUDENTÓW OZE lub osób pełnoletnich na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Doradca Techniczny

Twoje obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przeprowadzanie audytów oraz ich wstępna wycena,
  • dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze oczekiwania:

  • samodyscyplina i determinacja w działaniu,
  • gotowość i chęci do samodzielnej pracy w terenie,
  • kreatywność w zderzeniu z nowymi wyzwaniami
  • wysoka kultura osobista,
  • prawa jazdy kat. "B".
  • własny samochód ( mile widziane )

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane Twoim nakładem pracy,
  • elastyczne godziny pracy, dostosowane do własnej determinacji,
  • brak konieczności pojawiania się w biurze
  • materiały marketingowe,
  • pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie.

Ogłoszenie archiwalne