Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp.j.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp.j. odpowiada na potrzeby swoich Klientów od 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych wykorzystywanych w budownictwie inżynieryjnym jak i małej architekturze. Duże doświadczenie w dziedzinie prefabrykatów, budowa coraz większego zaplecza maszyn do prefabrykacji oraz współpraca z renomowanymi dostawcami w zakresie dostaw surowców do produkcji pozwoliło nam tworzyć produkty, które zdobywają coraz większe uznanie u liczących się na rynku polskim firm działających w branży budowlanej, energetycznej, teletechnicznej.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Region działania: woj. małopolskie, woj. śląskie.

Opis stanowiska:

  • obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych,
  • bieżący monitoring rynku produktów konkurencyjnych,
  • czynny udział w przygotowaniu oraz uczestnictwo w wydarzeniach targowych,
  • przygotowywanie prezentacji, udział w targach i sympozjach branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub handlowej zajmującej się prefabrykatami betonowymi (kostka brukowa, systemy ogrodzeniowe)
  • bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
  • umiejętność przygotowania i przeprowadzania prezentacji,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność – praca w terenie.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności (system premiowy),
  • udział w wydarzeniach integracyjnych i eventach firmowych,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia do podjęcia pracy w terenie: samochód służbowy, laptop, telefon.

Ogłoszenie archiwalne