Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

DAWID BIEDROŃ FHU VELEZO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hurtownia Velez - firma zajmująca się sprzedażą w Europie Środkowej, jesteśmy dystrybutorem i bezpośrednim importerem produktów, pozwoliło to na wprowadzanie szerokiej oferty jakościowych artykułów, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo. W naszym portfolio posiadamy 6 własnych marek sprzedawanych w różnych typach sklepów:

Bergent, DrSchultz, Sofi - sklepy obuwnicze,

CalzaMilano - sklepy z bielizną damską,

CarlaHansen - sklepy z artykułami gospodarstwa domowego,

Fachstein - sklepy BHP i markety budowlane.

Firma poszukuje osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • budowanie rynku B2B i rozwój sprzedaży na terenie województwa Małopolskiego,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • budowanie długofalowych relacji z kontrahentami,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących potencjału sprzedaży, działań konkurencji oraz wyników sprzedaży produktów,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie rozwoju i wsparcia sprzedaży,
  • raportowanie działań sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B minimum rok na podobnym stanowisku,
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie relacji z klientami,
  • nastawienie i motywacja do realizacji celów sprzedażowych,
  • nienaganna prezencja i kultura osobista,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny/bogaty system prowizyjny (podstawa, prowizja ze sprzedaży, premie za zrealizowane zadania)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon oraz samochód służbowy (możliwość wykorzystania samochodu do celów prywatnych)

Ogłoszenie archiwalne