Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

ABAS sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

ABAS sp. z o.o. jest producentem ogodzeń przemysłowych oraz posesyjnych z wieloletnim doświadczeniem.

Opis stanowiska:

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

  • sprzedaż produktów na rynku ogrodzeń przemysłowych oraz posesyjnych,
  • kontakt z klientem, doradztwo techniczne, pomiary inwentaryzacyjne,
  • przygotowanie kosztorysów, wycen,
  • współpraca z siecią dystrybutorów oraz pozyskiwanie nowych partnerów,
  • uczestniczenie w procesie wprowadzenia nowych produktów przy ścisłej współpracy z działem projektowym oraz zakupów,
  • kontrola terminowości i jakości dostaw,
  • realizacja planów sprzedażowych i marżowych,
  • analiza działań konkurencji oraz aktualnych trendów w branży.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży na rynku ogrodzeń stalowych,
  • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach w celu zapoznania produktów oraz sposobu montażu,
  • wiedza techniczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie, kreatywność, dynamiczne działanie, odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, warunek konieczny,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym, dodatkowo.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podjęcia pracy na etat lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • szkolenia, wsparcie zespołu firmy.

Rozpoczęcie pracy maj 2021r.

Ogłoszenie archiwalne