Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWAO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ponad 95-letnie doświadczenie, ok. 500-osobowy zespół, w tym naukowców i badaczy, 18 nowoczesnych - wyposażonych w unikatowe stanowiska pomiarowe - laboratoriów badawczych i wzorcujących, akredytowanych w Polskim Centrum Akredytacji, oraz jedyna w Europie kopalnia doświadczalna „Barbara”. Tak, w największym skrócie, prezentuje się obecnie potencjał Głównego Instytutu Górnictwa, pozwalający podejmować najbardziej ambitne projekty, dając jednocześnie gwarancję ich rzetelnej realizacji oraz skutecznej komercjalizacji. Zespoły badawcze Instytutu wykonują w ciągu roku około 100 zadań statutowych, 60 projektów oraz 4000 prac badawczo-usługowych.

Zadania:

  • sprzedaż produktów/usług GIG na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego (ogłoszenie-małopolskie)
  • sprzedaż produktów/usług GIG na terenie województwa łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego (ogłoszenie- łódzkie)
  • poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • opieka posprzedażowa
  • rozpoznawanie technicznych potrzeb Klienta i dopasowywanie do nich produktów GIG
  • identyfikacja produktów/rozwiązań stanowiących potencjał rozwojowy dla Klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z zakładem naukowo-badawczym
  • doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie świadczonej oferty
  • analiza dokumentacji przetargowej oraz dokumentacji technicznej
  • nadzór nad realizacją procesu sprzedaży
  • bieżące raportowanie działań w systemie CRM i współpraca z zespołem marketingu
  • budowanie i utrzymywanie relacji długoterminowych z Klientami
  • reprezentowanie firmy na targach i wystawach branżowych
  • poszukiwanie partnerów - usługa komplementarna (zleceniodawca/podwykonawca)
  • uczestniczenie w pracach koncepcyjnych przy nowym produkcie i materiałach marketingowych

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży B2B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i przetargowej
  • dokładność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej oraz JST
  • płynna obsługa komputera w zakresie programów biurowych oraz typu CRM
  • aktywne prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wysokość premii uzależniona od wyników sprzedaży
  • Region sprzedaży na wyłączność
  • Pomoc we wdrożeniu w struktury instytutu
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy wśród ludzi tworzących zgrany zespół
  • Dostęp do najnowszych technologii w zakresie oprogramowania i sprzętu stosowanych w branży przemysłowej
  • Uczestnictwo we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania wiedzy w jednym z największych instytutów resortowych
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy (miejski/kompakt), komputer, telefon

Pisemne oferty zawierające CV, podanie oraz komplet dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy, z adnotacją „Przedstawiciel Handlowy - GIG ”
prosimy kierować drogą elektroniczną poprzez przycisk Aplikowania
albo listownie na adres:
GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA
Dział Kadr i Organizacji, Plac Gwarków 1, 40-166 Katowice
w terminie do dnia 20 czerwca 2021 r., do godziny 15.00
Informacje tel. 32 259 22 02, 32 259 26 11÷12

Ogłoszenie archiwalne