Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Dom Bianco Sp. z o.o.O firmie

5 0005 500 brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Dom Bianco od 1991 jest importerem i dystrybutorem sprzętu do zabudowy renomowanych marek.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozbudowanie sieci dystrybucji na terenie Polski południowej (województwa: Małopolskie, Śląskie, Podkarpackie), utrzymywanie regularnych kontaktów z naszymi Klientami, aktywne wspieranie działań marketingowych na swoim terenie. Praca wiąże się z częstymi wyjazdami w teren, nieregularnymi godzinami pracy i samodyscypliną.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (znajomość branży AGD i produktów klasy Premium będzie dodatkowym atutem)
  • komunikatywność i zdolność do nawiązywania kontaktów
  • ambicja, silna motywacja do pracy i osiągania sukcesów
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • dobra samoorganizacja i samodyscyplina
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • prawo jazdy kat. B
  • minimum średnie wykształcenie
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • dobre warunki pracy

Ogłoszenie archiwalne