Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DECOPLAST - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych w związku
    z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje:

    Zakres obowiązków:

    • opieka nad klientami firmy, B2B,
    • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców,
    • prezentacja oferty handlowej, rozpoznawanie potrzeb sprzedażowych,
    • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami,
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
    • nastawienie na wynik.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ. W tytule prosimy podać województwo.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DECOPLAST (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”