Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lider rozwiązań do przemysłu spożywczego, w celu wzmocnienia swojego zespołu w Polsce, poszukuje:

    Opis stanowiska:

    Do zadań osoby zatrudnionej na ww stanowisku należało będzie: obsługa sprzedażowa stałych klientów z branży przemysłu mięsnego, pozyskiwanie nowych projektów sprzedażowych, doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji z klientami, raportowanie swojej pracy.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie w zakresie technologii żywności, technologii przemysłu spożywczego lub pokrewnego
    • doświadczenie  zawodowe w dziale sprzedaży rozwiązań dla przemysłu mięsnego będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie (Polska)
    • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
    • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet sportowy, kursy językowe)
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • szkolenia związane z wykonywaną pracą

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV w języku polskim i obcym) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zg. z Ustawą z dn. 29.08.1977 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 202 r. nr 101 poz. 926).