Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 19.06.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedstawiciel Handlowy - Manager

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie klientów w regionie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
    • Realizacja przyjętego planu sprzedaży;
    • Analiza rynku;
    • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników.

    Wymagania:

    • Wykształcenia min. średniego;
    • Min 2-letnie doświadczenie;
    • Znajomości rynku lokalnego;
    • Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji;
    • Odpowiedzialności oraz dużego zaangażowania w pracę;
    • Umiejętności organizacji pracy;
    • Zdolności handlowych i negocjacyjnych;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym zespole;
    • Możliwości rozwoju zawodowego oraz satysfakcję płynącą z udziału w sukcesach firmy;
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników;
    • Umowę o pracę;
    • Oferujemy niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie CV za pomocą:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )"