Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    „KORONA KOSMETYKI” W BYDGOSZCZY PRODUCENT KOSMETYKÓW MARKI DENI CARTE

    Więcej o nas: www.denicarte.pl

    POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Opis stanowiska:
    • pozyskiwanie oraz rozwój klientów detalicznych
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • prowadzenie akcji promocyjnych
    • realizowanie planów sprzedażowych
    • udział w budowaniu polityki rozwoju marki
    Wymagania:
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie min. średnie
    • dyspozycyjność
    • inicjatywa, kreatywność oraz samodzielność w działaniu
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez poszerzanie kwalifikacji sprzedażowych dzięki udziałowi w dodatkowych szkoleniach
    • dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
    • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.