Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Nocowanie.pl Sp. z o.o.

  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista
Nocowanie.pl to najpopularniejszy portal noclegowy w Polsce! Przez 14 lat nasz zespół z kilku osób powiększył się do ponad 90 specjalistów, którzy starają się, aby planowanie wypoczynku było proste i przyjemne. Nie chcąc spoczywać na laurach, cały czas pracujemy nad rozwojem portalu i wprowadzamy udogodnienia. Warto do nas zajrzeć przed kolejnym wyjazdem, bo najlepsza podróż zaczyna się od wyboru noclegu...

Chcesz współtworzyć nasz zespół? Zobacz jakie oferujemy możliwości zawodowe.
Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Nr ref. PH/MLP/2019

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi Klientami portalu na powierzonym terenie
  • Realizację miesięcznych planów sprzedaży
  • Analizę sprzedaży oraz działań konkurencji na swoim obszarze pracy
  • Wykonywanie zdjęć w plenerze oraz obiektów do ofert Klientów
  • Promowanie nowych usług wśród stałych i nowych Klientów oraz promocję marki serwisu w regionie

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego – mile widziane w branży security, telekomunikacyjnej lub rynku nieruchomości
  • Praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  • Komunikatywności, samodzielności i umiejętności planowanie pracy
  • Wysokiej kultury osobistej i dojrzałości biznesowej
  • Biegłego poruszania się w środowisku internetowym i znajomości MS Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Czeka na Ciebie:

  • Umowa o pracę na pełny etat oraz stałe wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, smartfon, aparat cyfrowy)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny- dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej, dogodne warunki ubezpieczenia grupowego

Brzmi jak idealna oferta dla Ciebie?

Aplikuj przesyłając CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj w tytule maila wpisz Nr ref. PH/MLP/2019.

Ogłoszenie archiwalne