Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nocowanie.pl to najpopularniejszy portal noclegowy w Polsce! Przez 14 lat nasz zespół z kilku osób powiększył się do ponad 90 specjalistów, którzy starają się, aby planowanie wypoczynku było proste i przyjemne. Nie chcąc spoczywać na laurach, cały czas pracujemy nad rozwojem portalu i wprowadzamy udogodnienia. Warto do nas zajrzeć przed kolejnym wyjazdem, bo najlepsza podróż zaczyna się od wyboru noclegu...

    Chcesz współtworzyć nasz zespół? Zobacz jakie oferujemy możliwości zawodowe.
    Nr ref. PH/MLP/2019

    Twoje zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi Klientami portalu na powierzonym terenie
    • Realizację miesięcznych planów sprzedaży
    • Analizę sprzedaży oraz działań konkurencji na swoim obszarze pracy
    • Wykonywanie zdjęć w plenerze oraz obiektów do ofert Klientów
    • Promowanie nowych usług wśród stałych i nowych Klientów oraz promocję marki serwisu w regionie

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego – mile widziane w branży security, telekomunikacyjnej lub rynku nieruchomości
    • Praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji handlowych
    • Komunikatywności, samodzielności i umiejętności planowanie pracy
    • Wysokiej kultury osobistej i dojrzałości biznesowej
    • Biegłego poruszania się w środowisku internetowym i znajomości MS Office
    • Czynnego prawa jazdy kat. B

    Czeka na Ciebie:

    • Umowa o pracę na pełny etat oraz stałe wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
    • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, smartfon, aparat cyfrowy)
    • Atrakcyjny pakiet socjalny- dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej, dogodne warunki ubezpieczenia grupowego

    Brzmi jak idealna oferta dla Ciebie?

    Aplikuj przesyłając CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj w tytule maila wpisz Nr ref. PH/MLP/2019.

    bottom

    W CV prosimy o zamieszczenie zapisu:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)  oraz zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016r.)."

    Jeśli chcesz uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie:
    "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty ze spółki Nocowanie.pl Sp. z o.o."

     Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.