Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

    Obecnie, Sivantos Group zatrudnia 5 000 osób w ponad 25 krajach. Nasze międzynarodowe działy sprzedaży, obsługują klientów w 95 krajach. W wielu miejscach na świecie, zbudowaliśmy pozycję lidera rynkowego.

    Od 01.03.2019 funkcjonujemy jako WS Audiology- nowa marka jest wynikiem połączenia dwóch liderów w branży- firm Sivantos i Wdex. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów słuchowych na świecie.

    Nasz zakład produkcyjny w Poznaniu to najnowocześniejsze w Polsce centrum produkcyjne, które produkuje aparaty marki SIGNIA, SIEMENS i AUDIO SERVICE, natomiast w Komornikach znajduje się nasze Europejskie Centrum Dystrybucji odpowiedzialne za dystrybucję aparatów i dodatkowych produktów na rynek europejski.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Przedstawiciela Handlowego

    Zakres zadań:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w czasie spotkań w terenie i poprzez kontakt telefoniczny oraz podtrzymywanie relacji z tymi klientami- podległy obszar: woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie
    • Prezentowanie produktów (aparatów słuchowych, akcesoriów, oprogramowania) w czasie spotkań z klientami.
    • Sporządzanie raportów sprzedażowych, raportów z wizyt
    • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
    • Monitorowanie rynku (pod kątem potrzeb, nowości)
    • Aktywna współpraca z Biurem Obsługi Klienta

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B2B – min. 5 lat
    • Wykształcenie techniczne
    • Umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
    • Wysoka motywacja i silne nastawienie na osiąganie celu
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
    • Umiejętność słuchania klienta, diagnozowania i kreowania potrzeb
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętności analityczne
    • Prawo jazdy kat.B
    • Praktyczna znajomość wykorzystania programów pakietu MS Office
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Ciekawą i dynamiczną pracę
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym
    • Dodatkowe świadczenia:
      • prywatna opieka medyczna
      • karta Multisport (z możliwością wykupienia karty dla dowolnej osoby towarzyszącej)
      • możliwość ubezpieczenia na życie w kilku opcjach na preferencyjnych warunkach
      • bonus świąteczny
      • bonus wakacyjny
      • imprezy integracyjne
      • dofinansowanie kształcenia
    • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
    CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Sivantos sp. z o.o., ul. Bałtycka 6, 61-013 Poznań dla celów aktualnej rekrutacji na potrzeby tej spółki.

    Informujemy, że administratorem danych jest Sivantos Sp. z o.o., ul. Bałtycka 6, 61-013 w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa wyraźnej zgody.