Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą: 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

    Największy w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

    Na terenie wszystkich województw do obsługi klientów rynku nowoczesnego, tradycyjnego i Horeca

    Zakres obowiązków

    • Realizacja założonego planu sprzedaży
    • Budowanie dystrybucji produktów u podległych klientów
    • Aktywna realizacja promocji
    • Budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

    Od kandydatów oczekujemy

    • Doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG i znajomości lokalnego rynku
    • Umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i pracy zespołowej
    • Zaangażowania w realizację zadań, samodzielności, inicjatywy i dyspozycyjności
    • Szerokiej wiedzy z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe)
    • Znajomości obsługi komputera, prawa jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z systemem premiowym
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (stałe + premia)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
    • Pakiet świadczeń socjalnych w tym między innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę

    ZGŁOSZENIA (CV ze zdjęciem, list motywacyjny, zgodę na przetwarzanie danych osobowych)
    prosimy prosimy nadsyłać klikając w przycisk aplikowania.