Przedstawiciel Handlowy

LE GALL POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Le Gall Polska działa na rynku surowców wtórnych, metali kolorowych i złomu od 1996 roku.
W zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami firmy
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania bardzo dobrych relacji z klientami,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Determinacja w realizacji celów,
  • Dyspozycyjność,
  • Komunikatywność,
  • Energiczność,
  • Kreatywność,
  • Uczciwość,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Miejsce zamieszkania (mile widziane): w pobliżu siedziby naszej firmy (do 40 km)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych (telefon, laptop i samochód),
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Niezbędny pakiet szkoleń.

Osoby bez doświadczenia są również mile widziane.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący
się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy