Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

P.H.U. MERVEYO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Lider na rynku programów lojalnościowych Firma Mervey, administrator programu "Profit"
poszukuje młodej i energicznej osoby na stanowisko

Przedstawiciela HandlowegoNumer ref.: Miejsce pracy: Bochnia, Brzesko, Kraków, Tarnów, Wieliczka
Oferujemy pracę w firmie o zasięgu ogólnopolskim, prężnie działającej na rynku od ponad 12 lat.

Aktualnie współpracujemy z ponad 4 tys. klientów na terenie całego kraju.

Opis stanowiska:

  • Aktywne budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Partnerami Programu Profit - w tym bezpośredni kontakt z punktami sprzedaży Partnerów
  • Przygotowywanie prezentacji i ofert
  • Odpowiedzialność i realizacja planów sprzedażowych, monitorowanie oraz osiąganie kluczowych założeń
  • Bezpośredni udział w procesie sprzedaży, prowadzony zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Inicjatywa i kreatywność
  • Zaangażowanie, elastyczność i umiejętność pracy pod presją
  • Silna orientacja na realizację celów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w terenie, oraz  praktyka w aktywnym pozyskiwaniu klienta
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwość awansu
  • Pracę w młodym zespole
  • Telefon, samochód służbowy oraz inne narzędzia umożliwiające wykonywanie obowiązków
  • Kartę Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H.U. MERVEY moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H.U. MERVEY moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy