Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Firma Ewa KluczeO firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Ewa Klucze powstała w 1998 roku. Od tego czasu ciężko pracujemy nad stałym rozwojem firmy tworząc asortyment wynikający z potrzeb naszych klientów, a powstający po cennych uwagach i spostrzeżeniach naszych konsumentów. Wyniki naszych prac są stale widoczne a produkty marki Ewa Klucze postrzegane są jako bezpieczne i niezawodne.

Nasza firma tworzy zgraną oraz doświadczoną grupę profesjonalistów, która z produkuje odzież dziecięcą i niemowlęcą. W związku z rozwojem firmy, rozpoczynamy poszukiwania doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Raportowanie wyników
  • Bieżące monitorowanie efektywności sprzedaży
  • Budowanie relacji z klientem

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku sprzedaży.
  • Kreatywność
  • Umiejętność podejmowania decyzji i konsekwencja w działaniu
  • Wiedza z zakresu sprzedaży (taktyki, techniki, strategie)
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Nawiązywanie nowych kontaktów
  • Prawo jazdy i gotowość do codziennych wyjazdów służbowych
  • Uczestnictwo w targach
  • Wysokie zdolności interpersonalne z zakresu negocjacji, prezentacji, organizacji pracy własnej, komunikacji i współpracy

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód, tablet
  • Stabilna praca w średniej wielkości firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z motywującego systemu premiowego
  • Baza klientów

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany(a) naszą propozycją, czekamy na Twoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy