Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

OD A DO Z Spółka AkcyjnaO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy producentem artykułów chemii budowlanej . Nasze marki  to : BOSMAN , FORMUŁA 1 ,Od A do Z IZOFLEX, MEGABITUM. Firma posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju,w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Woj. małopolskie: okolice Krakowa, Wieliczki i Nowego Targu

Opis stanowiska:

  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami
  • aktywne poszerzanie sieci sprzedaży na powierzonym terenie
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • udział w akcjach promocyjno-handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zorientowanie na realizację wyników i konsekwencja w działaniu
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne
  • profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności negocjacyjne
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę z ambitnym zespołem profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz program  szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie marketingowe

W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na naszą strone internetową : www.odadoz.pl

Tylko osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie cv za pomocą przycisku aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy