Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ANED" EXPORT-IMPORTO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 25 lat odnoszącą sukcesy zarówno na polskim jak i zagranicznych rynkach. Naszą siłą jest duża elastyczność i umiejętność dostosowywania działań do wymagań zmieniającego się otoczenia. Jesteśmy jednym z liderów wśród Polskich producentów klejów tapicerskich, rozpuszczalników organicznych oraz innych produktów chemii budowlanej. Od 2016 roku działamy również w branży narzędzi malarsko- budowlanych gdzie z roku na rok zdobywamy coraz większe uznanie wśród Polskich odbiorców.

Aktualnie poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

Branża kleje meblowe lub
Branża kleje parkietowe lub
Branża chemia budowlana (rozpuszczalniki) lub
Branża chemia motoryzacyjna lub
Branża narzędzia malarsko- budowlane lub
Obsługa sieci DIY

Opis stanowiska:

  • Aktywne działania kreujące sprzedaż
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z aktualnymi
  • Budowanie relacji handlowych z Klientami
  • Przyjmowanie zamówień oraz pełna obsługa klienta
  • Realizację zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki
  • Windykacja bieżących należności obsługiwanych klientów

Wymagania:

Jeśli możesz powiedzieć o sobie że:

  • Masz doświadczenie w wyżej wymienionej branży (warunek konieczny)
  • Jesteś osobą dojrzałą i odpowiedzialną
  • Osiągnąłeś dużo, lecz wciąż czujesz niedosyt
  • Masz bogate doświadczenie życiowe i zawodowe
  • Oczekujesz wiele i równie wiele jesteś w stanie z Siebie dać
  • Uważasz, że nadszedł czas na wprowadzenie do Twojego życia zmian na lepsze
  • Jesteś typem zdobywcy - interesują Cię nowe wyzwania, potrafisz i lubisz negocjować...

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Dużą samodzielność działania i odpowiedzialność
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy
  • Praca z ludźmi nastawionymi na rozwój i współpracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w ciągu dwóch tygodni aktualnego życiorysu zawodowego wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk:

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883) "

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W temacie wiadomości prosimy koniecznie zaznaczyć województwo.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy