Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze,

  • Prezentacja oferty, budowanie relacji i pozytywnego wizerunku firmy,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie,

  • Systematyczne raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

  • Umiejętność oceny rzeczywistych potrzeb i potencjału Klienta,

  • Umiejętność budowania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych,

  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych,

  • Doskonała organizacja pracy, kreatywność, determinacja i samodzielność,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży farmaceutycznej,

  • Motywacyjne wynagrodzenie – stałe oraz premie miesięczne zależne od osiąganych wyników,

  • Elastyczne warunki zatrudnienia,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia, tj. służbowy samochód, telefon, komputer,

  • Pracę z doświadczonym zespołem,

  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy oraz szkolenia rozwojowe,

  • Karta Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy