Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

F.H. DAFFIO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Lider swojej kategorii, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

(region pracy małopolski i podkarpacki)
Obszar zamieszkania Tarnów i okolice

Opis stanowiska:

  • kompleksowa i regularna obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji klientami firmy,
  • rozwój sieci dystrybucji na powierzonym terenie,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów,
  • odpowiedzialność za odpowiednią ekspozycję towaru,
  • prowadzenie aktywnych działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • znajomość branży ( stacje benzynowe i sklepy DIY)
  • silnej motywacji do pracy,
  • kreatywności, odpowiedzialności i samodzielności w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja zależna od wyników),
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne