Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

MAN Truck & Bus PolskaO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż pojazdów nowych;

  • realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie;

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów;

  • negocjacje cenowe zgodnie z wytycznymi firmy;

  • planowanie, prowadzenie i raportowanie działań sprzedażowych;

  • specyfikowanie pojazdów;

  • optymalny dobór zabudów i wyposażenia dodatkowego oferowanego przez kooperantów;

  • dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą pojazdów zgodnie z procedurami;

  • przeprowadzanie analizy rynku w danym obszarze;

  • budowa, uzupełnianie i aktualizacja bazy danych;

  • odpowiedzialność za proces sprzedaży od momentu złożenia oferty do wydania pojazdu włącznie;

  • wsparcie działań marketingowych w regionie;

  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami;

  • dbanie o dobre imię, prestiż i wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w branży motoryzacyjnej;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • znajomość lokalnego rynku transportowego;

  • pasja do sprzedaży bezpośredniej;

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;

  • doświadczenie w sprzedaży B2B;

  • dobra znajomość budowy pojazdów ciężarowych;

  • silna motywacja i orientacja na cele i wyniki;

  • umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta;

  • komunikatywność, samodzielność i systematyczność;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • dyspozycyjność;

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C lub C+E).

To oferujemy

  • pracę w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • szkolenia specjalistyczne;

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie.

MAN Truck & Bus Polska

Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną - naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych, a także kontrakty serwisowe, usługę Assistance Mobile 24, system zarządzania flotą MAN Telematics®, jak również, w ramach oferty Akademii MAN, szkolenia techniczne dla mechaników oraz trening jazdy ekonomicznej MAN ProfiDrive® dla kierowców.

Przewiń do profilu firmy